با آکو زر آشنا شوید

آکو زر فعالیت خود را از سال 1379شروع کرده است و اکنون فعالیت خودرا در دو تولیدی به مساحت 10.000 متر مربع و ایجاد اشتغال مستقیم برای 400 نفر و900 نفر غیر مستقیم گسترش داده است. سبک کالاهای تولید شده این برند در دسته‌ی جواهرات و طلا قرار میگیرد. همچنین این برند هم اکنون در 4 شعبه عرضه مستیقیم کالا و 2 شعبه عمده فروشی اقدام به عرضه ی کالاهای خود نموده است. و همچنین این برند قصد دارد تنوع دسته بندی کالاهای خود را در آینده ای نزدیک گسترش دهد.

چرا آکو زر انتخاب خوش سلیقه ها است؟

برند آکو زر تولید کنندهای انواع جواهرات و طلا میباشد که در یک دهه ی اخیر اقدام به تکمیل محصولات خود نموده که هم تراز با برترین برندهای روز دنیا قدم به این عرصه نهاده است.

محصولات برند آکو زر شامل انواع کالاهای جواهرات و طلا می­باشد که به اختصار راجب به هر کدام از ویژگی محصولات توضیحی ارائه میگردد.

لازم به ذکر است محصولات برند آکو زر از لحاظ استاندارد روز و سازگاری با محیط زیست بطور کامل تست سنجی شده و در اختیار مشتریان گرامی قرار میگیرد. انتخاب و طراحی جواهرات و طلا مناسب فصل ها می باشد به طور مثال در فصل تابستان جواهرات و طلا طراحی می شود که سبک آن ها خنک، نرم و بدون حساسیت می باشد و همچنین میزان مقاومت پارچه در مقابل حرارت، بخار و آب رفت، تست می شود.